Hakkımızda

Hakkımızda


Şirketimiz 17.02.2010 tarihinde kurulmuş, Belediye Meclisimizin Nisan 2010 tarihli toplantısında alınan karar ile % 99.6’sı Belediyemiz iştiraki olarak kullanılmak üzere hibe kabul edilerek, 10.05.2010 tarihinde Belediyemiz adına tescili yapılmıştır.

Belde Belediyelerinin kapanmasıyla %100’ü Belediyemizin olmuştur.

Şirket belediyemize devredilene kadar hiçbir ticari faaliyete bulunmamıştır. Misyonumuz; Kamu kaynaklarını en etkili bir şekilde kullanmak suretiyle, kamu yararını ve vatandaş memnuniyetini dengeleyen hizmet odaklı faaliyetlerde bulunmak.

  Vizyonumuz: Meram’ın tarih ve kültürel değerlerine uygun; modern, çağdaş tesisleri Meram Bölgesine kazandırmak ve uygun fiyat anlayışıyla Meram Halkının refah seviyesinin yükselmesine katkıda bulunmak.

  Bu doğrultuda hedeflerimiz: Belediye adına ana sözleşme dâhilinde ticari ve sınai faaliyetlerde bulunmak; Belediyemizin ihtiyacı olan mal ve malzemelerin tedarikinde kaliteyi artırmak, maliyeti düşürmek, rekabeti artırmak ve yine Belediyenin hizmet alanı içerisinde bulunan her türlü emtianın üretimi hususunda araştırmalarda bulunup, bu alanlara yatırımlar gerçekleştirmek.